| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Coachmen |
| Brand | Coachmen |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | SU046248 |
| Stock ID | 4839B |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 5,541 lbs |
| Dry Hitch | 646 lbs |
| CCC | 2,105 lbs |
| GVWR | 7,646 lbs |
| Length (ft,in) | 30'' 5" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:44.00 G:40.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
This is a NEW 2025 Coachmen Catalina Summit Series 8 261BHS Travel Trailer on the lot at Kellys RV, Inc..
If interested please call us at 870 573-6200, scan the QR code below or visit:www.kellysrv.com/display?id=99676
Kellys RV Inc. is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 870-573-6200 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available!