| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Sunset Park |
| Brand | Sunset Park |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | SS013007 |
| Stock ID | 4771B |
| Condition | New Sold |
| UVW | 1,475 lbs |
| Dry Hitch | 160 lbs |
| CCC | 2,165 lbs |
| Length (ft,in) | 12'' |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 7'' 6" |
| Sleeps | 2 |
This is a NEW 2025 Sunset Park SunRay 109 SPORT Travel Trailer on the lot at Kellys RV, Inc..
If interested please call us at 870 573-6200, scan the QR code below or visit:www.kellysrv.com/display?id=94058
Kellys RV Inc. is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 870-573-6200 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available!