| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | MB452978 |
| Stock ID | CONSIGN57 |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 8,702 lbs |
| Dry Hitch | 1,075 lbs |
| CCC | 1,798 lbs |
| Length (ft,in) | 37'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 4" |
| Tanks (gal) | F:60.00 G:76.00 B:38.00 |
| Awnings (ft) | 1:11.00 2:13.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2021 Keystone Outback Premium 328RL Travel Trailer on the lot at Kellys RV, Inc..
If interested please call us at 870 573-6200, scan the QR code below or visit:www.kellysrv.com/display?id=91783
Kellys RV Inc. is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 870-573-6200 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available!