| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Coachmen |
| Brand | Coachmen |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | RS047829 |
| Stock ID | 4703B |
| Condition | New Sold |
| UVW | 3,003 lbs |
| Dry Hitch | 308 lbs |
| CCC | 1,397 lbs |
| GVWR | 4,400 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' 10" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 9'' 10" |
| Tanks (gal) | F:50.00 G:35.00 B:35.00 |
| Awnings (ft) | 1:12.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 3 |
This is a NEW 2024 Coachmen Northern Spirit Bijou 18RBB Travel Trailer on the lot at Kellys RV, Inc..
If interested please call us at 870 573-6200, scan the QR code below or visit:www.kellysrv.com/display?id=90579
Kellys RV Inc. is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 870-573-6200 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available!